0749 187 744, 021 410 44 55

office@neolandinvest.ro

CERINTE:

  • O perceptie matura a pietei imobiliare
  • personalitate dinamica, capabila de a construi o buna relatie cu clientii firmei
  • experienta in cadrul unui departament de vanzari este un plus
  • abilitatea de a citi si intelege schitele si planurile terenurilor
  • diploma de licenta si cunoasterea foarte buna a cel putin unei limbi straine este un plus
  • abilitati PC
  • cunostinte despre relatiile interpersonale si negociere
  • ambitie si spirit de echipa

BENEFICII:

  • training intern
  • echipa tanara si dinamica
  • oportunitatea de a dezvolta o cariera fructuasa in domeniu
  • birou ultramodern
  • masina personala
  • telefon cu 500 de minute incluse
  • publicitate intensa

RESPONSABILITATI:

  • sa fii un bun vanzator si analist al pietei imobiliare
  • sa cresti profitul companiei, implicandu-te in toate activitatile ce corespund domeniului tau
  • sa mentii si sa dezvolti relatiile deja existente cu clientii companiei
  • sa maresti portofoliul cu clienti importanti